×

Teavitus

Google Geocoding API error: The request was denied.

Türi Kultuurimaja

Traditsionaalselt uus

0.0/5 reiting (0 häält)

Kultuurimajas tegutseb ligi poolsada aktiivset huviringi ja ühendust. Uue maja uued võimlaused on loonud parimad tingimused oma huviala arendamiseks ja leidnud piisavalt väljundit ja väljakutseid, et iga proov läheks asja ette ja kogu tegevus oleks selgelt eesmärgistatud ja tulemuslik. Loominguliste võimaluste avardumine stuudio ja spetsiaalsete ringiruumide näol on tekitanud uudse hingamise loomiseks ja kultuuritööks.

Türi kultuurimaja ainulaadne stuudio ja salvestussüsteem lööb laineid üle vabariigi! Olulisim muusiku ja muudegi esitatavate kunstide töös on materjali kvaliteetne säilitamine ja loominguline tegevus, mis võimaldab jõuda suurema arvu publikuni pakkudes üha teadlikumaks muutuvas maailmas kaasaegseid võimalusi kasutades kuulamisnaudingut ja emotsiooni. Türi kultuurimaja stuudio konfiguratsioon on oma võimaluste ja ruumilahenduse poolest ainulaadne nähe, mida Eesti muusikud, heliloojad ja filmitegelased kasutavad üha rohkem. Siinsed akustilised erisused ja inspiratiivne miljöö võimaldavad teostada ka väga nõudlikud ideed võimaldades artistil oma loomingut salvestada naturaalses ning kvaliteetses keskkonnas. Tuhandete inimeste lemmikud superstaarisaate tegelased, kõige kõvemad jazzimehed-naised, rokivennad ja klassikud - nende loomingu mitmekülgsus ja keerulised arranžeeringud nõuavad tihti äärmuslikult erilisi tingimusi, mis siin on kõik enamjaolt täidetud: akustiline erilisus, palju ruumi, hubane sisekliima, parim võimalik tehnoloogia ja eraldatus suurlinnadest. Eriliseks pärliks peame Ewert Sundja and the Two Dragons’i albumi „Good Man Down“ väljaandmist, mille materjal Türi stuudios salvestati. Peatselt on välja tulemas veel palju üha kuulsust koguvaid albumeid nii jazz- kui rokkmuusika valdkonnast.

Galerii – tõeline kunstisaal. Türi kultuurimaja galerii on sarnaselt stuudiole ja saalidele Eesti üks hubasemaid ja õnnestunumaid galeriisid. Kultuurimaja vahendatavad näitused on eranditult professionaalsete tegevkunstnike ja ühenduste näitused. Lisaks professionaalsele kunstile on majas piisavalt näitusepinda ka harrastuskunstnike tööde eksponeerimiseks, mis on oma iseloomult tihti kõvaks konkurendiks professionaalsele kunstile.

Parim koht üleriiklike seminaride, koolituste ja konverentside pidamiseks. Türi geograafiline asukoht on parim just üleeestiliste sündmuste organiseerimiseks: Tallinn 90 km, Pärnu 80 km, Tartu 90 km, Rakvere 80 km. Kaugemale jäävad vaid lõuna-Eesti ja Ida-Virumaa, kus ka tegelikult kohapeal on olemas head keskused. Türi kultuurimaja tehniline varustatus lubab korraldada siin ka kõige keeurkamaid süsteeme nõudvaid konverentse ja seminare, kasutades näiteks internetiüleseid lahendusi. Tähtis osa taolisteks korraldusteks on külastajate toitlustamine, mida pakub kultuurimajas tegutsev Kevade kohvik.

Türi kultuurimaja on Rahva Maja. Türi on saanud Eesti kultuurikorraldajate ja muusikute meelispaigaks, kuhu on hea tulla. Siinne õhkkond ja publik on suurepärased. Teatrid, kontserdid, näitused, ametlikud koosviibimised ja peod, kultuurimaja oma kollektiivide esinemised ja sündmused: siin on võimalik teostada oma mõtted ja ideed, realiseerida suuri ja ka väikseid kultuurseid unistusi. Selleks on loodud parimad võimalikud tingimused. Publikut jagub õnneks kõikjale: teatrietendustele, kontsertidele kui ka suurepärastele näitustele, mis on avatud aastaringselt kultuurimaja galeriides. Kultuurimaja töötajad ja ringitegelased teevad kõik selleks, et iga hetk, mil viibite Türi kultuurimajas, oleks unustamatu ja nauditav. Tere tulemast Türi kultuurimajja!

Aadress

  • Tänav: Hariduse tn. 1, Türi
  • Postikood: 72211
  • Asula: Türi
  • Vald: Türi vald

Kontakt

  • Telefon: +372 387 8248
  • E-Post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Asukoht

Jäta kommentaar

Kommenteerimiseks logi palun sisse.